• Bezpieczeństwo

  Automatyka domowa to zabezpieczanie Twojej rodziny i ochrona mienia. Zaczynając od monitoringu poprzez czujniki dymu, gazów, mierników zalania. Zostaniesz powiadomiony o zdarzeniach oraz masz dostęp do wszystkich obszarów z poziomu aplikacji, zarówno w pracy, w samochodzie, na wakacjach czy na hamaku w ogrodzie.

  Z poziomu aplikacji w telefonie możesz sprawdzić widok z kamery i symulować swoją obecność w domu, na przykład podczas wyjazdu.

  System może automatycznie zamknąć żaluzje, okna na przykład w trakcie włamania czy zmiany pogody.

  Szczegóły
 • Komfort

  Inteligentny dom ułatwia życie całej rodzinie. Możesz po prostu użyć telefonu lub laptopa aby włączyć światła, muzykę, zamknąć drzwi, obudzić dziecko do szkoły a nawet wezwać pomoc.

  Na dworze zrobiło się zimno? Zdalnie możesz ustawić temperaturę lub zamknąć okna.

  W czasie kiedy wszyscy śpią AIDON obniży temperaturę, przewietrzy pomieszczenia tak aby zapewnić domownikom jak największy komfort wypoczynku.

  Za pomocą aplikacji w telefonie możesz otworzyć bramę, furtkę czy podlać ogród.

  Szczegóły
 • Ochrona zdrowia

  Czad, dym, gaz usypiający, dwutelenek węgla, smog .... jak chronić życie i zdrowie?

  Szczegóły
 • Ochrona mienia

  Budynek z AIDON wyposażony w czujniki ruchu, dymu, zalania czy gazów  da znać,  gdy wydarzy się coś niepokojącego kiedy jesteś nieobecny. Możesz w trybie online sprawdzić monitoring, powiadomić ochronę, czy zadzwonić do sąsiada.

  Nasz dom z systemem AIDON, będzie dbał o bezpieczeństwo lokatorów i informował o zdarzeniach.

  AIDON poinformuje Cię o padającym deszczu bądź silnym wietrze, zamknie okna i rolety dzięki czemu w porę zabezpieczysz swój dobytek.

  Szczegóły
 • Oszczędności

  Sterowaniem domem oszczędza dużo czasu i pomaga zaoszczędzić pieniądze

  Aplikacja Smart home pozwala zaoszczędzić nawet 30% zużywanej energii w budynku. Sterowanie, wizualizacja kosztów i zużycia energii, usprawnia kontrolowanie wydatków i zwiększa świadomość.

  Za pomocą aplikacji sterujesz funkcjami domu takimi jak oświetlenie, ogrzewanie, wentylacja, rolet. Możesz monitorować pracę urządzeń w domu i wyłączać te zbędne.

  Szczegóły