• Wypełnij formularz dla obszarów, które Cię interesują. Pamiętaj, AIDON daje możliwość budowania inteligentnego domu etapami.
  Wycena obejmuje kompleksową usługę, łącznie z ułożeniem okablowania, kończąc na instalacji i programowaniu systemu AIDON
  ceny NETTO
  Przedstawiona wycena ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
 • Oświetlenie

  0,- zł

  ROZWIŃ

  Ilość punktów świetlnych sterowanych przez aplikację AIDON:

  0

  Aplikacja AIDON daje możliwość sterowania oświetleniem poprzez zdalne ( wifi domu i przez internet ) włączanie i wyłączanie światła czy nawet - w zależności od zastosowanej technologii - sterowanie natężeniem światła czy kolorem każdego punktu świetlnego. Wycena obejmuje wszytskie elementy systemu oraz położenie instalacji elektrycznej od punktu oświetlenia, włącznika ściennego do centrali.
 • Gniazdka elektryczne

  0,- zł

  ROZWIŃ

  Ilość gniazdek elektrycznych sterowanych przez aplikację AIDON:

  0

  Możliwość zdalnego ( wifi domu i przez internet ) odłączenia zasilania w pojedyńczym czy nawet grupie gniazdek pozwoli na selektywne włączanie, wyłączanie lamp, lampek, choinki czy innych odbiorów, których aktualnie nie potrzebujemy. Dobrym przykładem oszczędności może być automatyczne odłączenie zasilania w całym budynku ( z wyjątkiem lodówki ) na czas naszej nieobecności w domu. Zapomnij o obawach czy zostawiliście włączone żelazko, piekarnik czy kuchnie indukcyjną. Wycena obejmuje wszytskie elementy systemu oraz położenie instalacji elektrycznej od gniazdka do centrali.
 • Monitoring

  0,- zł

  ROZWIŃ

  Ilość kamer:

  0

  System AIDON obsługuje kamery, zapisuje nagrania na dysku a co najważniejsze daje Ci dostęp do obrazu LIVE jak i wszystkich nagrań zarówno w sieci lokalnej jak i przez internet. Bedąc w pracy czy na urlopie - zawsze masz dostęp do aktualnego widoku z kamer jak i wszystkich nagrań. Dzięki technologii IP obraz z kamer może być rzutowany na telewizory czy inne komputery PC, tablety w domu. Ponadto system AIDON monitoruje ruch na każdej z podłączonych kamer i w zależności od potrzeb potrafi powiadamiać użytkownika lub wykonać zaprogramowaną akcję w sytuacji jego wykrycia. Dzieki systemowi wykrywania ruchu, przeglądanie nagrań jest szybkie i przyjemne. Wycena obejmuje wszytskie elementy systemu, kamery, przestrzeń dyskową na 30 dni nagrań, położenie instalacji od kamer do centrali.
 • Alarm

  0,- zł

  ROZWIŃ

  • zdalne sterowanie i status bramy garażowej

  • zdalne sterowanie i status bramy wjazdowej

  Ilość czujek ruchu / kontaktronów / czujników zalania / czujników dymu:

  0

  Instalacja alarmowa stanowi nieodzowny element każdego nowoczesnego budynku, chroni Ciebie i Twój dobytek. Nowoczesna instalacja to nie tylko czujniki ruchu, kontaktrony i sygnalizatory - to system zintegrowany z całym bydynkiem, potrafiący odciąć zasilanie i dopływ wody w przypadku zalania czy odciąć dopływ powietrza do kominków / kotłów na paliwo stałe w przypadku wykrycia dymu. System alarmowy z AIDON spełnia to wszystko, ponadto daje Ci informację online nt. stanu wszystkich czujek, czujników oraz podgląd na historię zdarzeń.Ponadto dzięki AIDON możesz zdalnie monitorować stan zamknięcia bramy garażowej i wjazdowej, co więcej możesz również nimi sterować, co pozwala na wpuszczenie na posesję kuriera, ogrodnika czy szambiarza. Nasza instalacja bez problemu integruje się z centralami firm ochroniarskich ( np. SOLID security ) i bezpośrenio informuje Cię przez SMS i internet o wszystkichkich zdarzeniach bez koniecznośći dokupywania drogich modułów GSM i ponoszenia opłat wynikających z konieczności utrzymania dodatkowej karty SIM. Wycena obejmuje czujniki ruchu, kontaktrony oraz wszystkie elementy systemu AIDON oraz koszt instalacji i jej ułożenia. Wycena nie zawiera siłowników/napędu do bramy garażowej i wjazdowej.
 • Rolety

  0,- zł

  ROZWIŃ

  Ilość rolet elektrycznych sterowanych przez aplikację AIDON:

  0

  Możliwość zdalnego ( wifi domu i przez internet ) podnoszenia i opuszczania rolet, pozwala na ich automatycację z alarmem oraz pracę synchroniczną wg. aktualnej pozycji słońca na niebie. Wycena obejmuje wszystkie elementy systemu AIDON, położenie instalacji od włącznika ściennego, podprowadzenie sterowania do samej rolety i połączenie z centralą systemu. Nie zawiera samej rolety i jej siłownika.
 • Centralne ogrzewanie

  0,- zł

  ROZWIŃ

  ilość pomieszczeń z pomiarem i regulacją temperatury:

  0

  • sterowanie pogodowe mieszaczem ogrzewania podłogowego

  • sterowanie kotłem na paliwo stałe

  • sterowanie kotłem gazowym lub elektrycznym

  Konsekwencje awarii ogrzewania w okresie zimowym, podczas nieobecności domowników ( np. w trakcie urlopu podczas ferii ) może skutkować olbrzymimi szkodami, łącznie z koniecznością remontu generalnego i wymiany całej instalacji CO i CWU. System AIDON z powodzeniem może monitorować a nawet zastępować drogie a zarazem skąpe w funkcje sterowniki sterujące ogrzewaniem. Poza oszczędnością, rozszerzy Twoje możliwości o zdalną kontrolę nad temperaturą w domu oraz indywidulaną temperaturą każdego pomieszczenia. AIDON zapewnia możliwość monitorowania temperatury na zewnątrz łącznie z historią wszystkich wskazań i zdarzeń. System powiadomi Cię przez SMS lub internet o każdej awarii bez konieczności dokupywania modułów GSM i płacenia za kartę SIM. Wycena obejmuje wszystkie elementy systemu wraz z ułożeniem instalacji. Nie obejmuje prac hydraulicznych, samego mieszacza ani też kotłów czy bojlerów.
 • Ciepła i zimna woda użytkowa

  0,- zł

  ROZWIŃ

  Monitoring szamba:

  • instalacja czujników zalania

  • możliwość zdalnego odcięcia wody w całym budynku

  • sterowanie zraszaczami / podlewaniem ogrodu

  • sterowanie cyrkulacją C.W.U.

  • pomiar bieżącego zużycia wody

  • pomiar temperatury i sterowanie instalacją solarną

  Monitoring instalacji hydraulicznej w domu pozwoli Ci na szybkie wykrycie awarii i szybkiemu przeciwdzałaniu jej skutkom poprzez odcięcie wody. Automatyczny pomiar szamba zwolni Cię z przykrego obowiązku samodzielnego monitorowania jego poziomu a możliwość zdalnego uruchomieania podlewania ogrodu z pracy lub automatycznie w godzinach nocnych zwiększy Twój komfort i zaoszczędzi czas. Inteligentne sterowanie pompą cyrkulacujną CWU to olbrzymia oszczędność ciepłej wody. Wycena zawiera wszystkie elementy systemu w tym także pompę cyrkulacyjną, czujniki zalania, elektrozawory. Nie zawiera elementów instalacji solarnej ani też instalacji podlewającej ogród.
 • Wentylacja

  0,- zł

  ROZWIŃ

  Integracja z wentylacją:

  Integracja z centralą wentylacyjną pozwoli Ci na oszczędność ( np. wyłączenie wentylacji na czas nieobecności ) czy też komfortu Twojego otoczenia ( wyłączenie w sytuacji kiedy sąsiad np. rozpala grilla albo w kominku ). AIDON też może z powodzeniem samodzielne zbierać informację o temperaturze i sterować wentylatorami oraz przepustnicami dzięki czemu zaoszczędzisz na automatyce centrali wentylacyjnej. Wycena zawiera wszystkie elementy systemu łącznie z położeniem instalacji. Nie zawiera elementów instalacji wentylacyjnej tj. centrali, wentylatorów, przepustnic, siłowników i filtrów.
 • Zasilanie

  0,- zł

  ROZWIŃ

  Integracja z agregatem prądotwórczym:

  Zasilanie awaryjne UPS:

  • informacja online nt. braku zasilania w budynku

  • pomiar i informacja online nt. aktualnego zużycia prądu

  • pomiar i informacja online nt. poziomu naładowania UPS

  • możliwość zdalnego odcięcia zasilania w całym budynku lub jego części

  Przy okazji instalacji naszego systemu, warto zainteresować się opcjami sterowania zasilaniem. Możliwość integracji agregatu czy instalacja UPS daje Ci pełny komfort i zabezpieczenie przed długimi przerwami w dostawach prądu. Sam agregat, bez uprzednio przygotowanej instalacji elektrycznej jest w stanie tylko w niewielkiej części wspomóc Cie w sytuacjach awarynych, dzięki AIDON zasilanie domu z agregatu jest całkowicie transparentne w porównaniu z zasileniem z sieci miejskiej. Wycena obejmuje wszystkie elementy systemu w tym elementy wykonawcze takie jak styczniki, urządzenia pomiarowe wycena zawiera także orientacyjny koszt agregatu, ups i akumulatorów.
 • Centrala systemu

 • Szacowany koszt Twojej instalacji